Salatka horiatiki

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu polskich także nie tylko naszych potraw. Można je zakładać praktycznie z jakiegoś warzywa, wymieszanego z nieznajomymi w znaczących proporcjach i dobrze doprawionego. Nic zatem dziwnego, iż nie myślimy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, ale stanowi również dużą bombą witaminową, potrzebną do życia własnego ciała w pięknej kondycji.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy osiągnąć w składach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W moc wypadkach jednak wiele dużo smakują samodzielnie komponowane surówki, a jedynym ich mankamentem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub czarnego ich szatkowania. To zatem w jakimkolwiek domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To krótkie urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w każdej kuchni. Jest zaopatrzone w odpowiedni pojemnik, do jakiego składamy obrane warzywa w sumy, lub ewentualnie pokrojone w mniejsze fragmenty. Dobrej formie rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to środek na to, jak stworzyć pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie parę chwili. Wystarczy, że wrzucimy do zabiegu marchewkę, cebulę, kapustę, czy wszystkie inne warzywa w takiej kombinacji, jaką wysoce preferujemy, i włączymy urządzenie, a po kilku chwilach możemy wyjąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Także wtedy wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko i dokładnie. Taki rozdrabniacz na pewno przyczyni się każdej gospodyni domowej, która pragnie o tym, żebym jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i której nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To danie, które składa swój czas, i zagrzewa do tego, aby jeść też bardzo surowych, świeżo siekanych warzyw!