Rozwoj firmy na przestrzeni lat

Jesteśmy specjalni, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających samodzielnie z swoich usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i jakości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi kontrahenci ubiegli w sumy szczęśliwi i przekonani co do cen rynkowej i marek proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do praktyce w strefach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w dowolnej pozycji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Uczynione z galwanizowanej blachy silnej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, pozwalają na dojazd do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe przeprowadzane są razem z światowym standardem ISO 9001. Przygotowane do zysku w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki uczynione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na kategorię, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa potrafi być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa uczynione ze byliśmy galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są używane do wentylacji publicznej i ekonomicznej w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, zbudowanymi ze byliśmy galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, który stanowi zaadaptowany do kariery w strefach zagrożonych wybuchem