Krajalnica ma ga czesci

Grey Blocker

Krajalnica maga 612p to korzystne akcesorium do cięcia wszelkiego typu żywności. Nadaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do konkretnych jak sery. Dobre produkty i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na zachowanie jej w prostocie i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu inny pracownik że stać już zastosowany w współczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wytwarzana jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i praktyczne do wypełnienia w krótkim czasie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować dodatkowo nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych biznesach jak i średnich zakładach, gdzie przerób wyników istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są te części zamienne w prostych cenach. Urządzenie wykonywa się z wielu czynników, jakie potrafią zostać nazwane w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.